Мапа

Метро на Троєщину: чим дорожче, тим “краще”

Метро на Троєщину – нагальна потреба, багаторічна мрія та об’єкт для маніпуляцій думкою громадян. 2 жовтня перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс заявив, що для будівництва гілки метро на Троєщину у Києві “слід виділити 70 мільярдів гривень”. Але “в бюджеті таких коштів немає”. Чиновники визнають, що метро є невідкладним пріоритетом, проте кажуть, що на пошук коштів потрібен час.

 

А тим часом, мешканці найбільшого масиву Києва – Троєщини, щодня знову і знову долають складний маршрут, щоб дістатися на роботу на правий берег.

Наразі КМДА завзято лобіює проект метро “по Маяковського”. Це саме на нього немає 70 мільярдів гривень або 2,7 мільярдів доларів. Звідки ж така сума?

 

22 грудня 2014 р. у Київраді провели громадські слухання щодо будівництва метро на Троєщину. Держкорпорація «Укрметротунельбуд» спільно з Київміськрадою представили громаді два варіанти будівництва метро – по вулиці Бальзака та по проспекту Маяковського. Більшість учасників підтримали “по Бальзака”, – вартістю близько 2 млрд грн. і тривалістю 4 роки. Протокол слухань оприлюднений на сайті КМДА.

 

Чинний генплан розвитку Києва до 2020 р. передбачає, зокрема, будівництво лінії метро від вул. Милославської по вул. Бальзака до південних Осокорків.

Разом з тим, у проекті нового Генплану до 2025 року закладене будівництво лінії метро “по Маяковського”.

 

Якщо будувати гілку по Бальзака, то це обійдеться в 2,1 млрд грн. і триватиме 4 роки. Якщо по Маяковського, то кошторис зростає до 4,8 млрд грн., а термін виконання робіт – більше, ніж удвічі, – до 10 років. Будівництво по Маяковського призведе до повного зупинення руху транспорту на масиві, про що наголошувалося вже неодноразово. Така ідея – результат повного незнання транспортної ситуації на Троєщині.

 

Окрім того, голова постійної комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК Олександр Клюс наголошує, що є загроза не лише транспортного колапсу, а й комунального. Доведеться перекладати магістральні трубопроводи великих діаметрів – тепломережі, водогін високого тиску, зливостійний та каналізаційний колектори, а також магістральний газопровід.

 

Директор ДП «Інститут Київгенплан» Володимир Чекмарьов зазначає, що варіантом траси по Бальзака передбачено можливість накриття лінії зі спорудженням унікальних інвестиційних об’єктів офісно-торговельного, виставкового та спортивно-реабілітаційного призначення та громадського обслуговування. На багатоповерхових паркінгах пропонується створення значної кількості паркомісць. “По Маяковського” така можливість відсутня.

 

Проектно-кошторисна документація будівництва метро на Троєщину не розроблялася вже 2 роки, а в існуючу не вносилося жодних змін.

 

У “сухому залишку” маємо такі підсумки:

 

1.Отже, якщо в кінці 2014 р. проект будівництва метро на Троєщину коштував від 2,1 до 4,8 мільярдів гривень, (навіть із урахуванням курсу валют на той час: 15 грн за долар), то яким чином без наявності розрахунків упродовж 2-х років сума зросла не в 2 рази згідно котируванню валют, а в 14-33 рази?!

 

2.У незаконно розробленому Генплані 2025, метро на Троєщину заплановано “по Маяковського”, тому що це дорожче. Про невідповідність ДБН, малу віддаленість будинків від проспекту та перенесення майже всіх комунікацій чомусь “раптом” забули. Навіщо, коли нажива передусім?

Проте, ми не забуваємо, що Троєщина має намитий ландшафт, і безвідповідальне будівництво “по Маяковського” може привести до завалення будинків, розташованих по проспекту, та людських жертв. Про транспортний колапс пам’ятаємо також.

 

3.Комусь знову готують коштовний “подарунок”. Всі добре пам’ятають, що за результатами тендерів, без Прозорро, компанія – “прокладка” ТОВ “Еко-Буд-Трейд” 29.03. 2017 р. перемогла в отриманні генпідрядних робіт під час будівництва Подільського мостового переходу. Загальна сума склала 6,10 млрд грн., – про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”. Першозасновником «Еко-Буд-Трейд» був Дмитро Кириченко із с. Росава на Київщині. Нинішній власник Максим Половко через ланцюжок партнерів пов’язаний із компаніями, близькими до директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеслава Непопа та Михайла Голиці – екс-очільника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та президента АТ «ХК «Київміськбуд».

 

4.І на останок, профіцит міського бюджету у 2017 р. склав більше, ніж 5 мільярдів гривень. Навіть враховуючи подорожчання долару за 2 роки та збільшення вартості матеріалів, цього б вистачило, щоб без кредитів, займів та інвест-договорів побудувати метро на Троєщину.

всі новини